Privatumo politika

Cute post garantuoja, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su:
- tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį suruošti bei pristatyti tinkamu adresu, tad pirkėjas įsipareigoja pateikti teisingą informaciją bei leidžia ją naudoti užsakymo vykdymo tikslais.
- Įsipareigojame Pirkėjo pateikiamos informacijos neperduoti tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pranešant apie užsakymo eigą ar išrašant sąskaitą-faktūrą ir pan.
- asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais LR įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.
- Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis tik aukščiau įvardytais tikslais.

Atsiskaitymas

Cute post el.parduotuvėje atsiskaitymai priimami per PAYSERA ir PAYPAL įmokų surinkimo sistemas bei atsiskaitant kreditine kortele suvedus jos duomenis. Gavus apmokėjimą užsakymas bus ruošiamas ir vykdomas per 1-3 d.d., apie tai jus informuosime nurodytu el.paštu.

Pristatymas / Grąžinimas

Cute post prekes pristatysime "Omniva" bei "LP Express" paštomatais visoje Lietuvoje per 1-3 d.d.. Į užsienį siunčiame per Lietuvos paštą. Gavus nekokybišką ar sugadintą prekę, prašome nedelsiant kreiptis į mus. Prekė bus pakeista arba grąžinsime pinigus.